این دانشگاه جهت کمک و مساعدت به پذیرفته شدگان (که فهرست اسامی آن ها از طرف سازمان سنجش آموزش کشور ارسال گردیده) با دفتر پیشخوان دولت هماهنگی های لازم جهت ثبت نام دانشجویانی که نیاز به کمک دارند و یا وقت کافی برای فرآیند ثبت نام ندارند، صورت گرفته است.

داوطلبان علاقه مند با آماده سازی اصل مدارک مورد نیاز و ارسال پستی آن ها به دفتر مذکور می توانند ثبت نام خود را با سهولت بیشتر انجام دهند. خاطر نشان می گردد کارمندان دفتر پیشخوان فوق الذکر آموزش ها و مهارت های لازم را در رابطه با سامانه ثبت نام و نوع مدارک را قبلا فرا گرفته اند و می توانند بسرعت فرآیند ثبت نام عزیزان پذیرفته شده را انجام دهند.

ولی اکیداً توصیه می گردد در هیچ شرایطی از کافی نت ها استفاده ننمایید. زیرا بر اساس تجربه سنوات گذشته دیده شده است این مراکز توانایی کافی با سامانه های آموزشی، مخصوصا سامانه الکترونیکی مدیریت دانشگاه را ندارند. به غیر از این فاقد آشنایی لازم در خصوص نوع مدارک و شرایط ثبت نام دانشگاه می باشند.
با تماس با شماره های زیرجهت هماهنگی و یا مراجعه حضوری با دفتر مذکور تماس حاصل نمایید.

(شماره تلفن های تماس : ۰۲۱۸۸۶۶۴۷۶۶ و ۰۹۳۸۹۶۴۶۷۷۸ – خانم فراهانی)
نشانی دفتر پیشخوان دولت به شماره ثبت ۷۲۱۶۱۹۴۱: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، ساختمان صدف، طبقه منفی ۱، واحد ۱۲
کدپستی: ۱۵۱۱۹۴۳۸۳۵

در ضمن خاطر نشان می سازد استفاده از دفتر پیشخوان برای ثبت نام در دانشگاه کاملا اختیاری است.